Produkty

Produkty

Każda firma jest inna, każdy przedsiębiorca ma własne cele i potrzeby. Tworząc nasze rozwiązania, chcieliśmy dać Wam narzędzie, które usprawni i ułatwi Waszą codzienną pracę tak, abyście mogli skupiać się na rozwoju swojego biznesu. Co z naszej oferty najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Sprawdź!

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

W BinSoft wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twoich firmowych danych – zabezpieczenie ich zarówno przed nieautoryzowanym dostępem, jak i przed uszkodzeniem czy utratą dostępu.

Współpraca

Współpraca

Program ERP do zarządzania firmą jest dostępny dla systemów Windows, iOS, Android oraz macOS. Ponadto, jeżeli Twoja firma wymaga obsługi procesów w sposób niestandardowy, wynikający z nietypowego środowiska pracy, szybko i sprawnie dostosujemy naszą aplikację do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dla programistów - System BSX

Dla programistów - System BSX

Wszystkie programy z linii MP (mpFaktura, mpFirma, mpCRM, mpSekretariat, mpGabinet Lekarski, mpGabinet Stomatologiczny) - bazują na wspólnym silniku zwanym BSX. Silnik ten został opracowany przez firmę BinSoft dla systemów Windows (32- i 64-bit) oraz macOS.

Obsługa oprogramowania MP

Obsługa oprogramowania MP

Prezentujemy zestaw filmów i artykułów prezentujących różne aspekty korzystania z naszych aplikacji.

Blog

Blog

Chcesz zawsze mieć aktualne informacje o naszych rozwiązaniach? Zapoznaj się z artykułami na naszym blogu. Tam dowiesz się jak korzystać z naszego oprogramowania, a także będziesz miał dostęp do aktualnych informacji o zmianach jakie wprowadziliśmy.

Instrukcje

Instrukcje

Dopiero zaczynasz pracę w naszym oprogramowaniu? A może pracujesz w nim od pewnego czasu, ale wciąż nie poznałeś wszystkich jego możliwości? Dobrze trafiłeś. Poniżej znajdziesz instrukcje i wskazówki, jak pracować w naszej aplikacji.

Wersje edukacyjne rozwiązań BinSoft

Wersje edukacyjne rozwiązań BinSoft

Jeśli reprezentujesz placówkę edukacyjną, jesteś uczniem lub studentem, który w celach naukowych chciałyby skorzystać z naszych rozwiązań, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość!

Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia mogą być wykonywane zdalnie (poprzez usługę pulpitu zdalnego) oraz osobiście: w siedzibie klienta lub w naszej sali szkoleniowej.

Indywidualne wdrożenie

Indywidualne wdrożenie

Wśród klientów BinSoft są przedstawiciele różnorodnych branż. Dzięki budowie modułowej programów, szerokiej gamie integracji oraz możliwościach wyboru, jakie w wielu miejscach dają użytkownikom nasi programiści, z łatwością dostosujesz pudełkowe rozwiązanie BinSoft do potrzeb Twojego biznesu.